Duminică, 03 Aprilie s-au terminat lucrãrile de decopertare a podului de peste centurã, începute ieri. Vã anuntãm faptul cã în urmãtoarele 2 zile, pe pod, se va circula pe o singurã bandã, întrucât vor începe lucrãrile de asfaltare.
Acest site foloseşte cookies. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii cookie-urilor.